Reštaurácia V sedmom nebi je dočasne zatvorená.

Pri budovaní našej farmy sa zrodilo želanie milovníkom rýb ponúknuť čerstvo chytené a chutne pripravené ryby v primeranom prostredí. Tak vznikla reštaurácia "V siedmom nebi". Má kapacitu 35 miest a zimnú záhradu s 45 miestami, s fantastickým pohľadom na rybníky a chovné žľaby. V tejto reštaurácii si príde na svoje každý milovník sladkovodných rýb. U nás sa skutočne cítite ako "V siedmom nebi"...

Mnoho špecialít
V reštaurácii máte možnosť ochutnať všetky nami vypestované ryby: pstruhov, kaprov, sivoňov a sumcov (posledných dvoch zavislých ob sezóny) a jeseterov. Ale na našom lístku si vyberú aj tí ktorí ryby nejedia. Absolútna špecialita na našom jedálnom lístku je jeseter. Kde inde máte možnosť ochutnať originálneho, čerstvého jesetera?
Zimná záhrada s prekrásnym výhľadom

Reštaurácia v zimnej záhrade, ktorá Vám ponúka nádherný výhľad na vodné plochy rybníkov, sádky a zeleň kam oko dovidí. Mimoriadnym zážitkom je západ slnka. Ozajstný pôžitok!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Atrakcie v okolí:
V okolí našej reštaurácie sa nachádza veľa zaujímavých miest, kde sa dá prežiť veľa príjemných chvíľ. Ak chcete navštíviť našu reštauráciu ale nechce sa Vám cestovať len kvôli výborne pripravenej rybe, mohli by ste sa inšpirovať nasledujúcimi atrakciami:
• Golf Borša
• Oáza sibírskych tigrov
• Vyhliadkové lety v Kráľovej pri Senci
• Vodný mlyn
• Splav Malého dunaja

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin